O nás

Pokud máte problémy s erekcí zkuste právě naše suplementy, které Vám z příjemní nejen sexuální partnerský život, ale také navodí pohodovou atmosféru v rodině.
 
Pár informací, které by jste měli vědět:
 
Konkrétní problémy s erekcí mohou být například tyto:
  • stres v práci ( při stresu se uvolňuje hormon kortizol a ten právě snižuje hladinu testosteronu)
  • zdravotní stav ( zvýšená hladina cholesterolu, vysoký krevní tlak, ale také i cukrovka)
  • užívání některých léků
  • nedostatek vitamínů a minerálů
  • nedostatek pohybu
  • nadměrné pití alkoholu a kouření 
A právě proto by jste měli okusit naše přírodní afrodiziakum , který vede ke spokojenému partnerskému životu.
 
Na toto téma ne každý zákazník chce uvádět své zkušenosti, ale i tak jsme získali pár dobrých referencí:
 
Láďa 41 let: Tak jo, co k tomu napsat. Mívám dost problémů, hlavně kvůli práci a celkově stresu. Neumím si srovnat a uvolnit hlavu. No a přesně v tomhle mi pomohl Bishot, konkrétně verze strong. Za mě spokojenost, fungoval jsem jako borec a to i po pár pifkách a nějakém tom panáčku na uklidnění :)
 
Honza 25 let : Zkusil jsem BigShot strong a prostě pecka, nástup byl už asi po 20 minutách a trval skoro hodinu a půl :-) Příště zkusím ten extra. Doporučuji všem, co jsou unavený z práce.
 
Jirka 34 let : Jsem strašně vytížený pracovně a vracím se v pozdních večerních hodinách a to jsem vždy zralý jít rovnou do peřin. Kamarád mi doporočil BigShot extra a musím říct, že jsem velice spokejený ! :))))
 
Matyáš 37 let: Určitě mohu doporučit všem, kteří chtějí pořádně uspokojit svou ženu, fakt super .... večer i ráno... žena nevěřila svým očím:-)
 
Dominik 19 let: Učil jsem se na maturitu a myšlenkami jsem byl někde jinde než u toho, abych uspokojoval svou přítelkyni, a když mělo dojít k sexu, tak jsem asi po 5 min. byl hotový. Tyto doplňky mi na internetu ukázala právě ona. Prý: "zkusíme to" a ono to fakt funguje, za mně palec nahoru.
 
Petr  27 let: naprostá spokojenost, jak v sexu , tak i před fitkem jsem si vzal tobolku a cítil jsem lepší výkon.
 
Lukáš 45 let: zkusil jsem Runner a byl jsem hodně nabuzený a hodně soustředěný . Manželka říkala i vnímavý při sexu... zkusím znovu :-)
 
Vláďa 41 let:  Už jsem zkusil i jiné, ale BigShot extra je prostě úžasný.... v plánu mám teď Runner....

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení