O nás

Pokud máte problémy s erekcí zkuste právě naše suplementy, které Vám z příjemní nejen sexuální partnerský život, ale také navodí pohodovou atmosféru v rodině.
 
Pár informací, které by jste měli vědět:
 
Konkrétní problémy s erekcí mohou být například tyto:
  • stres v práci ( při stresu se uvolňuje hormon kortizol a ten právě snižuje hladinu testosteronu)
  • zdravotní stav ( zvýšená hladina cholesterolu, vysoký krevní tlak, ale také i cukrovka)
  • užívání některých léků
  • nedostatek vitamínů a minerálů
  • nedostatek pohybu
  • nadměrné pití alkoholu a kouření 
A právě proto by jste měli okusit naše přírodní afrodiziakum , který vede ke spokojenému partnerskému životu.
 
Na toto téma ne každý zákazník chce uvádět své zkušenosti, ale i tak jsme získali pár dobrých referencí:
 
Láďa 41 let: Tak jo, co k tomu napsat. Mívám dost problémů, hlavně kvůli práci a celkově stresu. Neumím si srovnat a uvolnit hlavu. No a přesně v tomhle mi pomohl Bishot, konkrétně verze strong. Za mě spokojenost, fungoval jsem jako borec a to i po pár pifkách a nějakém tom panáčku na uklidnění :)
 
Honza 25 let : Zkusil jsem BigShot strong a prostě pecka, nástup byl už asi po 20 minutách a trval skoro hodinu a půl :-) Příště zkusím ten extra. Doporučuji všem, co jsou unavený z práce.
 
Jirka 34 let : Jsem strašně vytížený pracovně a vracím se v pozdních večerních hodinách a to jsem vždy zralý jít rovnou do peřin. Kamarád mi doporočil BigShot extra a musím říct, že jsem velice spokejený ! :))))
 
Matyáš 37 let: Určitě mohu doporučit všem, kteří chtějí pořádně uspokojit svou ženu, fakt super .... večer i ráno... žena nevěřila svým očím:-)
 
Dominik 19 let: Učil jsem se na maturitu a myšlenkami jsem byl někde jinde než u toho, abych uspokojoval svou přítelkyni, a když mělo dojít k sexu, tak jsem asi po 5 min. byl hotový. Tyto doplňky mi na internetu ukázala právě ona. Prý: "zkusíme to" a ono to fakt funguje, za mně palec nahoru.
 
Petr  27 let: naprostá spokojenost, jak v sexu , tak i před fitkem jsem si vzal tobolku a cítil jsem lepší výkon.
 
Lukáš 45 let: zkusil jsem Runner a byl jsem hodně nabuzený a hodně soustředěný . Manželka říkala i vnímavý při sexu... zkusím znovu :-)
 
Vláďa 41 let:  Už jsem zkusil i jiné, ale BigShot extra je prostě úžasný.... v plánu mám teď Runner....