Diskrétní zasílání

DISKRÉTNÍ ZASLÁNÍ BALÍČKŮ A ZÁSILEK

 

Diskrétní dodání je na našem serveru samozřejmostí. Jistě Vás zajímá, jak bude Váš balíček vypadat !?

 Balení a vzhled zásilky:

Úplně všechny balíčky, které Vám posíláme jsou zabaleny diskrétně, dodán bude Českou poštou. Rozhodně NIKDO nepozná co se v balíčku nachází. Nemusíte mít obavu z pohledu všetečné doručovatelky.

Zboží bude expedováno v různě velkých klopových krabicích a v případě, že se jedná o menší zásilky, kde nehrozí poškození přepravní společností v bublinkové obálce. Vaše zboží je uvnitř krabice zabezpečeno proti pohybu a poškození bublinkovou folií, balícím papírem nebo jiným bezpečným výplňovým materiálem.

Obavy mnohých klientů, že doručovatel potřesem zásilkou zjistí, co se uvnitř balíčku nachází nejsou na místě. Vnější vzhled balíčku ani v nejmenším nenapovídá, že se jedná o erotické zboží. Na balíčku je jako odesílatel uveden provozovatel serveru a zní následovně:
 

P.O. BOX 2
KONĚVOVA 2496

Praha 34
130 04

Rozhodně se nemusíte bát jakékoliv trapné situace při přebírání zásilky. Nikdo z obalu neurčí, jaký druh zboží je přepravován.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení