BigShot extra 12 tobolek

Kód: 42
Akce
2 hodnocení
590 Kč
Skladem

Velká touha z vás udělá dokonalého milence, přírodní afrodiziakum Bigshot extra. Už žádné selhání, ale erekce na povel. Bigshot EXTRA umožňuje opakovanou soulož. Bigshot Extra proti předčasné ejakulaci

Detailní informace

Detailní popis produktu

BigShot extra 12 tobolek je přírodní afrodiziakum, které je nadčasové pro spokojený sexuální partnerský život. Ve srovnání s BigShot strong jak již bylo zmíněno, je naprostá jednička na trhu. Zvýšená dávka aminokyselin je důležitá pro osoby s vysokým fyzickým i psychickým vytížením, což dodává tělu energii a touhu po sexu. A tím i šťastné soužití mezi partnery.

- Prodlužuje délku pohlavního styku.

- Zabraňuje předčasné ejakulaci

- Zaručuje sex bez selhání

 

 Jedná se o suplement čistě na přírodní bázi. Základní složkou BigShotu extra je Tribulus Terestis, který je prvotřídní a unikátní suplement obsahující extrakt z kotvičníku zemního. Ten podporuje tvorbu testosteronu.

Nedílnou součástí tohoto vysoce kvalitního produktu je kořen MACA, říká se mu tzv.podivuhodné afrodiziakum. Proč podivuhodné? Je to afrodiziakum, které bylo užíváno již dávnými Inky, s vysokou výživnou hodnotou, které má podle studií provedených ve Spojených státech a v Evropě zvyšující sexuální potenci u mužů , zabraňuje neplodnosti a psychické nevyrovnanosti. 

Maca je vzhledem k jejímu obsahu bílkovin , uhlovodanů a množství minerálů užívána v přírodní medicíně v Peru i ve světě. 
 
Na rozdíl od BigShot strong je BigShot extra obohacen o další aminokyseliny, jak již bylo zmíněno v úvodu a tudíž přichází na trh suplement, který Vám zlepší Vás sexuální život.
V kombinaci s L-argininem, oxidem dusnatým, l-citrulinem, l-lyzinem a teobrominem způsobuje Bigshot extra dokonalé prokrvení svalů včetně pohlavních, zlepšení erektivní schopnosti a sexuálního prožitku hlavně u lidí s rychlým vyvrcholením.
 
Důležité je také to, že vše je obsaženo v želatinové kapsli, která není ničím chemicky pojena, tudíž je dobře rozpustitelná a vstřebatelná. 
 
složení:
 
Tribulus terrestris - 100 mg
L-arginin HCl (hydrochlorid) – 100 mg
Maca – 70 mg
L-citrulin – 50 mg
L-lysin – 40 mg
Theobromin, extrakt ze semen kakaovníku – 40 mg
Želatina, oxid titaničitý 
doporučené dávkování: 1 tobolka 45 minut před sexuální aktivitou
 
upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování, Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí. Dodržujte zdravý životní styl.