Bigshot strong 12 tobolek

Kód: 39
1 hodnocení
690 Kč
Skladem

Stačí si vzít pouze jednu tobolku a ucítíte větší a silnější touhu. Váš sexuální partnerský styk bude trvat déle. Už žádné selhání při sexu. Doplněk stravy, který ovlivňuje fyzické i psychické napětí, které příznivě působí na duševní pohodu. Bigshot strong na podporu erekce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bigshot strong 12 tobolek je přírodní doplněk stravy, tzv.afrodiziakum.
Nejenom že zvyšuje růst mužského hormonu(testosteronu) a nabuzuje větší chuť na sex, ale také uvolňuje stres a napětí, které na pomáhá ke spokojenému partnerskému sexuálnímu životu. 
Zároveň obsahuje spoustu aminokyselin, které jsou nezbytnou součástí při vysoké fyzické i psychické námaze,  což ocení i hodně pracovně vytížení lidé a sportovci. 
- Prodlužuje délku pohlavního styku. To převážně ocení lidé s rychlým vyvrcholením a mladá generace. 
- Zaručí sex bez selhání 
- Zvětšuje apetit na sex a zvyšuje touhu
- Podporuje opakovanou soulož bez delší přestávky
 
Jedná se o suplement čistě na přírodní bázi. Základní složkou BigShotu strong je Tribulus Terestis, který je prvotřídní a unikátní suplement obsahující extrakt z kotvičníku zemního.
Ten podporuje tvorbu testosteronu. Nedílnou součástí tohoto vysoce kvalitního produktu je kořen MACA, říká se mu tzv.podivuhodné afrodiziakum. Proč podivuhodné? Je to afrodiziakum, které bylo užíváno již dávnými Inky, s vysokou výživnou hodnotou, které má podle studií provedených ve Spojených státech a v Evropě zvyšující sexuální potenci u mužů , zabraňuje neplodnosti a psychické nevyrovnanosti. 
 
Maca je vzhledem k jejímu obsahu bílkovin , uhlovodanů a množství minerálů užívána v přírodní medicíně v Peru i ve světě. 
V kombinaci s L-argininem a oxidem dusnatým ( NO) způsobuje Bigshot strong dokonalé prokrvení svalů včetně pohlavních, zlepšení erektivní schopnosti a sexuálního prožitku hlavně u lidí s rychlým vyvrcholením.
 
 
 
Důležité je také to, že vše je obsaženo v želatinové kapsli, která není ničím chemicky pojena, tudíž je dobře rozpustitelná a vstřebatelná. 
 
Složení:
 
Tribulus terrestris - 100 mg
L-arginin HCl (hydrochlorid) – 70 mg
Maca – 70 mg
L-citrulin – 60 mg
L-lysin – 50 mg
Theobromin, extrakt ze semen kakaovníku – 50 mg
Želatina, oxid titaničitý
 
upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování, Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí. Dodržujte zdravý životní styl.
 
doporučené dávkování: 1 tobolka 45 minut před sexuální aktivitou