BigShot Extra a Strong - výhodné balení produktů

Kód: 63
Neohodnoceno
1 590 Kč
Skladem

Výhodné balení přípravků Strong a Extra. Přírodní afrodiziakum, které je nadčasové pro spokojený sexuální partnerský život

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejenom že zvyšuje růst mužského hormonu(testosteronu) a nabuzuje větší chuť na sex, ale také uvolňuje stres a napětí, které napomáhá ke spokojenému partnerskému sexuálnímu životu. 

 

Bigshot strong 12 tobolek je přírodní doplněk stravy, tzv.afrodiziakum. Nejenom že zvyšuje růst mužského hormonu(testosteronu) a nabuzuje větší chuť na sex, ale také uvolňuje stres a napětí, které na pomáhá ke spokojenému partnerskému sexuálnímu životu. Zároveň obsahuje spoustu aminokyselin, které jsou nezbytnou součástí při vysoké fyzické i psychické námaze,  což ocení i hodně pracovně vytížení lidé a sportovci. 
 
Jedná se o suplement čistě na přírodní bázi. Základní složkou BigShotu strong je Tribulus Terestis, který je prvotřídní a unikátní suplement obsahující extrakt z kotvičníku zemního. Ten podporuje tvorbu testosteronu. Nedílnou součástí tohoto vysoce kvalitního produktu je kořen MACA, říká se mu tzv.podivuhodné afrodiziakum. Proč podivuhodné? Je to afrodiziakum, které bylo užíváno již dávnými Inky, s vysokou výživnou hodnotou, které má podle studií provedených ve Spojených státech a v Evropě zvyšující sexuální potenci u mužů , zabraňuje neplodnosti a psychické nevyrovnanosti. 
Maca je vzhledem k jejímu obsahu bílkovin , uhlovodanů a množství minerálů užívána v přírodní medicíně v Peru i ve světě. 
V kombinaci s L-argininem a oxidem dusnatým ( NO) způsobuje Bigshot strong dokonalé prokrvení svalů včetně pohlavních, zlepšení erektivní schopnosti a sexuálního prožitku hlavně u lidí s rychlým vyvrcholením. Prodlužuje délku pohlavního styku minimálně o 30 minut. To převážně ocení lidé s rychlým vyvrcholením a mladá generace. 
 
Důležité je také to, že vše je obsaženo v želatinové kapsli, která není ničím chemicky pojena, tudíž je dobře rozpustitelná a vstřebatelná. 

 

 
Použití : minimálně půl hodiny před pohlavním stykem 
 

BigShot extra 12 tobolek je přírodní afrodiziakum, které je nadčasové pro spokojený sexuální partnerský život. Ve srovnání s BigShot strong jak již bylo zmíněno, je naprostá jednička na trhu. Zvýšená dávka aminokyselin je důležitá pro osoby s vysokým fyzickým i psychickým vytížením, což dodává tělu energii a touhu po sexu. A tím i šťastné soužití mezi partnery.

 

Jedná se o suplement čistě na přírodní bázi. Základní složkou BigShotu extra je Tribulus Terestis, který je prvotřídní a unikátní suplement obsahující extrakt z kotvičníku zemního. Ten podporuje tvorbu testosteronu. Nedílnou součástí tohoto vysoce kvalitního produktu je kořen MACA, říká se mu tzv.podivuhodné afrodiziakum. Proč podivuhodné? Je to afrodiziakum, které bylo užíváno již dávnými Inky, s vysokou výživnou hodnotou, které má podle studií provedených ve Spojených státech a v Evropě zvyšující sexuální potenci u mužů , zabraňuje neplodnosti a psychické nevyrovnanosti. 
Maca je vzhledem k jejímu obsahu bílkovin , uhlovodanů a množství minerálů užívána v přírodní medicíně v Peru i ve světě. 
 
Na rozdíl od BigShot strong je BigShot extra obohacen o další aminokyseliny, jak již bylo zmíněno v úvodu a tudíž přichází na trh suplement, který Vám zlepší Vás sexuální život. V kombinaci s L-argininem, oxidem dusnatým, l-citrulinem, l-lyzinem a teobrominem způsobuje Bigshot extra dokonalé prokrvení svalů včetně pohlavních, zlepšení erektivní schopnosti a sexuálního prožitku hlavně u lidí s rychlým vyvrcholením. Prodlužuje délku pohlavního styku minimálně o 120 minut. To převážně ocení lidé s rychlým vyvrcholením a mladá generace. 
 
 
Důležité je také to, že vše je obsaženo v želatinové kapsli, která není ničím chemicky pojena, tudíž je dobře rozpustitelná a vstřebatelná. 
 
Použití: stačí 20 minut před pohlavním stykem